İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Dilek Hanım Ş. |

İşbank vadesiz tasarruf hesabımdan benden habersiz masraf kesiliyor. Üstelik 2013 yılında maaş hesabı olarak kullanıyordum yine kesildi itiraz dilekçesi yazdım verdim iade edilmedi. Bu yıl tekrar kesildi.Günlerce hesabımda para kalıyor banka bunu kullanıyor faiz falan işlemiyor fakat işletim ücreti adı altında masraf alıyor .İade edilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  13:39

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi