17 Haziran 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Ben İş Bankası müşterisiyim. İş Bankası kredi kartıma bağlı mevduat hesabımdan 2012 yılında hesap işletim ücreti kesti. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanuna muhalefetten kesilen ücretin iadesini istedim, kabul etmediler. Bende İş Bankası aleyhine Küçükçekmece Tüketici Hakem heyetine başvurdum ve Tüketici Hakem Heyeti 10.09.2012 tarihli 262275 sayılı kararı ile lehime karar verdi.

Ardından İş Bankası yasal süreler çerçevesinde herhangi bir itirazda bulunmadığından lehime olan bu hüküm kesinleşti. İş Bankası'nın hala kesinleşmiş hükmü uygulamayı parayı iade etmemesi bir yana, bir de gitti 07/05/2014 tarihinde bir kez daha 49.78 TL parayı hesap işletim ücreti adı altında kesti.

Burak 494 Okunma

Cevaplar

  • Burak 30 Haziran 2014

    iş bankası hiçbir konuda tarafıma yardımcı olmamıştır.Bu bankanın müşteri memnuniyetini önemsediğini düşünmüyorum.Bu banka müşteri memmnuniyeti yerine müşterileri ile olan sorunlarını mahkemeler yolu ile çözmeyi kendisine daha çok yakıştırmaktadır.Hesabımı kapatacağım ve bir daha bu banka ile çalışmayacağım.

  • Burak 17 Haziran 2014

    Sorumun cevabi bu değil.Neden sikayetvar.com üstünden cevap vermekten kaçıyorsunuz?Bu turumunuzdan tek bur şey çıkıyor.Çekinceniz nedir?Yaptığınız hukuksuzlukların burda dile getirilmesinden rahatsız mi oluyorsunuz?Ben bu tutumdan bunu anlıyorum.Sorularıma sikayeyvar.com üstünden cevap bekliyorum.Sizin bahsettiğiniz İş Bankası müşteri hizmetleri şu ana kadar hiçbir sorunuma çözüm getiremediği için butdan yazıyorum zaten.Eğer ordan bir çözüm getirebilseydiniz burda olmazdım zaten.Ama her nedense burdan cevap vermek işinize gelmiyor.Siz buna müşteri memnuniyeti mi diyorsunuz?

  • İş Bankası Temsilcisi17 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön