18 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

İş Bankası'nın yaklaşık 5 yıllık müşterisiyim. 17 ocakta bankada bulunan Vadesiz Hesabımdan 50 TL Hesap işletim ücreti kesilmiş. Banka hesabımda bulunan parayı zaten hiç bir ücret ödemeden kullandığı gibi bizlerden de her türlü işlem için (mesela EFT, fatura ödeme vs. gibi) belirli ücretler alıyor. Böyleyken, uyarmadan ve haber vermeden hesabımdan para çekiliyor.

Telefonla aradım ancak bu parayı iade etmeyeceklerini söylediler. Eğer bu haksız hukuksuz kesilen ücret tarafıma iade edilmediği takdirde öncelikle TKHH'ne gideceğimin sonrasında da hukuki yollardan mahkeme kanalıyla hakkımı arayacağımın bilinmesini isterim. Bir de unutmadığım bir şey var Türkiye'de bir çok banka var!

Safa 52 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön