03 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İş Bankası'nın iştiraki olan Anadolu Hayat Emeklilikten bireysel emeklilik hesabı ve yine Anadolu Hayat Emeklilikten hayat sigortası yaptıran ve yine eşi içinde Anadolu Hayat Emeklilikten bireysel emeklilik hesabı açtıran bir İş bankası müşterisi olarak sık kullanmadığım İş bankası hesabımdan emeğimin karşılığı olan bir iş neticesinden kazandığım 300 TL'nin 50 TL Hesap işletim ücreti olarak kesilmiş ve 250 TL bakiye bırakılmıştır.

Bu işletim ücretinin iadesini talep etmekteyim. Bu talebim gerçekleşmez ise bir yılı dolduğu gün bireysel emeklilik hesaplarımı başka banka iştirakleri şirketlere taşıyacak ve hayat sigortamı da yenilemeyeceğim. Gereğini rica ediyorum.

Harun 87 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön