İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Mehmet Fatih M. |

Maaş aldığım banka farklı olmasına rağmen yılların verdiği bir alışkanlıkla hem birikimim hem kredi kartım iş bankasına ait. Mevcut param ve kredi kartım İş Bankasında olmasından dolayı İş Bankası beni cezalandırıyor, paran mı bizde al sana hesap kesim ücreti diyor, kredi kartın mı var al sana aidat diyor, EFT'mi yapacağın al sana ücret diyor...

Mecburen bende İş Bankasıyla tüm bağlantımı kopardım ve tüm bu işlemleri bana ücretsiz sunan anlaşmalı bankama yöneldim :)
İş Bankası'nın değerli yöneticilerinden bir açıklama bekliyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  13:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi