İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Nisa A. |

İş Bankası 06.01.2015 tarihinde çektiğim nakit avanstan, 2014 yılına ait 2 kere toplam 100 TL hesap işletim ücreti kesti. Bir çok kere çağrı merkezini aradım ve bize ulaşın bölümüne yazmama rağmen (acil olduğunu da belirttim) tarafıma dönüş yapılmadı. İş Bankası'na olan güvenim azaldı ve mağdur durumda kaldım. Paramın acilen hesabıma iadesini istiyorum. Yine dönüş yapılmazsa otomatik ödemelerimi ve kredi kartımı kısa sürede kapatacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  13:19

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi