İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yaptı!

Soner Burak K. |

İş Bankası vadesiz hesabımdan 27.06.2013 tarihinde hesap işletim ücreti altında 49.65 TL çekildi. Aldığım bilgiye göre bu ücretin alınması yasal değil. Bankayla görüştüğümde ücretin iade edilmeyeceğini söylediler. Burada şikayet konusu açmayı uygun gördüm. Aksi taktirde Tüketici Haklarına şikayet edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner Burak K.
  22 Aralık
  17:41

  İade falan etmiyorlar 2-3 madde eklemişler sonradan eklendiği ortada. İmzaladığım sözleşmede öyle bir madde yoktu , vezne görevlisine de defalarca sordum hiç bir şekilde işlem ücreti alınmadığını söylediler. Yarın Tüketici Hakları Mahkemesi'ne dilekçemi vereceğim.

 • Soner Burak K.
  18 Aralık
  22:15

  Tarafıma ulaşılmadı.

 • 18 Aralık
  17:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi