18 Aralık 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi Yaptı!

İş Bankası vadesiz hesabımdan 27.06.2013 tarihinde hesap işletim ücreti altında 49.65 TL çekildi. Aldığım bilgiye göre bu ücretin alınması yasal değil. Bankayla görüştüğümde ücretin iade edilmeyeceğini söylediler. Burada şikayet konusu açmayı uygun gördüm. Aksi taktirde Tüketici Haklarına şikayet edeceğim.

Soner 37 Okunma

Cevaplar

  • Soner 22 Aralık 2013

    İade falan etmiyorlar 2-3 madde eklemişler sonradan eklendiği ortada. İmzaladığım sözleşmede öyle bir madde yoktu , vezne görevlisine de defalarca sordum hiç bir şekilde işlem ücreti alınmadığını söylediler. Yarın Tüketici Hakları Mahkemesi'ne dilekçemi vereceğim.

  • Soner 18 Aralık 2013

    Tarafıma ulaşılmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön