05 Nisan 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi İadesi İstiyorum!

İş Bankası Vadesiz Mevduat hesabıma bağlı Kredili Mevduat(Ek) Hesabı kullanıyorum. Kredili Ek hesap ödemeleri için kullanmak zorunda olduğum vadesiz TL hesabımdan Dönem Hesap işletim ücreti adı altında kesintiler yapılıyor.

Resmi web sitelerinde ek hesap için yazılan bir açıklamada:

"..kullandığınız miktar vadesiz hesabınıza para yatırıldığı an otomatik olarak alınıyor ve kullandığınız tutar için sadece kullandığınız gün kadar faiz ödüyorsunuz.."

denmiş. Ancak durum şöyle. Ek hesap için kullanmak zorunda olduğunuz vadesiz hesaptan 44.76 +*%5 BSMV dönem işletim ücreti alınıyor.(+Faizler ödeniyor) Hesap işletim ücretinin bir daha alınmamasını, alınan ücretlerinde iadesini talep ediyorum.

Özhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Özhan25 Temmuz 2013

    Haklı gerekçeyi açıkça belirtmeme rağmen, konunun çözümüne dair en ufak bir ayrıntı iletilmedi. İletilen, yalnızca hesap işletim ücretleri uygulaması hakkında genel bir bilgilerdirmedir.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön