İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş.

Fehmi E. |

16.02.2016 tarihinde kredi kartı borcumu yatırdıktan sonra kalan 20 TL'lik para üstü kredi kartımın vadesiz TL hesabına aktarılmış ve 20 TL'lik hesap işletim ücreti kesilmiş. Daha önce de böyle bir problemle karşılaşmıştım. Müşteri hizmetlerini aradığımda geri ödeyemeyeceklerini belirtmiştiler. Sonrasında bu siteden yardımcı olmuşlardı. Umarım yine yardımcı olurlar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  12:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi