22 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesilmeyecek Demişlerdi!

İş Bankası İstanbul Tersane şubesinden hesap açtırırken kredi kartı alırsanız işletim ücreti kesilmeyecektir diye yanıltıldım. Bugün şubeye giderek alınan paramın geri verilmesini talep ettim ilgili kişi fatura bağlanmasını söyledi ve dilekçe doldurdum. Hesabıma 2 adet fatura bağlamama rağmen müşteri hizmetlerindeki kişi para iadesinin yapılmayacağını söyledi.

Şubedeki kişilerin müşterileri bu denli yanıltması İş Bankası gibi ahlaki ve etik değerlere önem veren bir bankaya hiç yakışmadığı gibi müşteri üzerinde de olumsuz düşünceler bırakmaktadır. Müşterilerin kredi kartı alırsanız vb. şekilde yanıltılmaması ve problemimin giderilmesini arz ederim.

Mehmet 235 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön