İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Reyhan S. |

İş Bankası Etlik şubesine bağlı bankamatik kartımdan 50 TL hesap işletim ücret kesintisi yapıldı. Bankanıza şikayetimi belirtmeme rağmen bu konuda olumsuz yanıt döndüler. Buradan son kez talebi belirtiyorum yapılan kesintinin hesabıma en kısa zamanda iade edilmesini istiyorum. Aksi durumda vermiş olduğunuz olumsuz yanıtla beraber hakem heyetine şikayetimi ileteceğim ve bankanıza ait kartlarımı iptal ederek iş bankasıyla çalışmayacağımı belirtirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ağustos
  19:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi