İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi Şikayetçiyim!

Serhat A. |

Hesap İşletim Ücreti adı altında vadesiz hesabımdan bilgim dahilinde olmadan hesap işletim ücreti kesildi. Eğer iade yapılmazsa tüm hesaplarımı iptal ettireceğim. En yakın zamanda tüketici hakem heyetine ve gerekli yerlere şikayetlerde bulunacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat A.
  13 Ekim
  16:52

  Banka bana geri dönüş yaptı ve iadenin gerçekleştirilemeyeceğini söyledi. Tüm hesap ve kartlarımın iptalini talep ediyorum.

 • 12 Ekim
  13:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi