İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İstiyor.

Hakim B. |

2015 Ocak - Haziran dönemine ait tasarruf mevduat grubundaki hesaplardan hesap işletim ücreti olarak 54 TL istenmekte. Vekil öğretmen olarak göreve başladığım okul iş bankasıyla anlaşmalıydı sadece para kartım vardı paramı çekmek için bu da nereden çıktı bir de altı aylık vallahi vermemek için her türlü hakkımı arayacağım tüketici hakları gerekirse gazetelere mail atacağım. BİMER'e başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakim B.
  08 Ağustos
  12:24

  Telefonuma mesajla 54 TL hesap işletim ücreti geldi bu sadece bu bankada var herhalde maaş kartım vardı sadece para çektim o kadar. Banka promosyonu falanda almadım vekil öģretmen olmam sebebiyle eğer bu para iptal edilmezse her yere herkese söylecek bildirilir.

 • 06 Ağustos
  15:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi