İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İçin Pazarlık Yapıyor!

Sevgim K. |

Mevduat hesabımdan her yıl hesap işletim ücreti alınmış ve yasal olmadığını söylediğimde otomatik ödeme talimatı verin dediler. Yasal olmayan bir parayı almayın diye otomatik ödeme talimatı vermek zorunda mıyım ben? Öğrenci belgesi ibraz ettiğim sene de aynı kesintiyi yapmışlar hem paramı kullanıyorlar faiz almıyorum hem kesinti yapıyorlar. Bu nasıl hizmettir hiçbir şey anlamadım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgim K.
  10 Şubat
  16:39

  Öğrenci iken hesap işletim ücreti kesmişsiniz diyorum 2014 yılının sonunda kesilen hesap işletim ücretini şubeye gelip belge ibraz edersem geri vereceklerini söylediler ondan önce kestiklerinde haklılarmıs yani buradan bu cıkıyor.

 • 09 Şubat
  16:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi