Yasin Erdem S. Teşekkür Mesajı

Şikayetimin Ardından Paramın İadesi Gerçekleşmiştir Teşekkürler

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesini Talep Ediyorum.

Yasin Erdem S. |

3.02.2016 tarihinde Şişli işbankası şubesine giderek hesap işletim ücretinin iadesi için öğrenci belgemi verip dilekçe yazdım yetkili kişi 24 saat içinde iadesi gerçekleşecektir demesine rağmen 5.02.2016 tarihindeyiz ve iade henüz gerçekleştirilmedi bundan önceki iade işlemimde anında iade edilmiş çok memnun kalmıştım umarım bu şikayetimi dikkate alır ve hızlı bir şekilde iade gerçekleştirirsiniz saygılarımla.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Erdem S.
  07 Şubat
  00:08

  Şikayetimin Ardından Paramın İadesi Gerçekleşmiştir Teşekkürler

 • 05 Şubat
  13:01

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi