25 Eylül 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesini İstiyorum!

Maşım 5 yıldır İş Bankası yeni bosna şubesinden almaktayım, işletmemiz ekim 2012 de başka banka ile anlaştı ve maaşlar başka bankaya yatırılmaya başlandı internet bankacılığını İş Bankası üzerinden yürütüyordum kira gelirlerim ve ödemelerimi İş Bankasından yürütüyordum.

2013'e kadar hesap işletim ücreti alınmıyordu, hesap hareketlerime baktığımda yarı yıl hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm şubeyi aradım ve bana verilen cevap dilekçe yazıp gönderirseniz işleme alırız iade edilir, fakat aradan 1 ay gibi zaman geçmesine rağmen kesilen ücret iade edilmedi.

Kemal 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön