İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Selim S. |

İzmir Konak Yeni Liman şubesi ve Çiğli şubelerinde hesabım var, kartıma aydan aya sadece 200 TL kira parası yatmakta, bunun için geçtiğimiz ay tarafımdan 54 TL para kesildi. Bana hangi hizmetten ötürü 54 TL para kesiyorsunuz, yasal olarak sürekli kart aidatları için yüzlerce haber çıkarken tarafımdan kesilen bu para ve size yaptığım tüm müracaatlara karşılık hiçbir yasa maddesine dayanmayarak verdiğiniz cevapları kabul etmiyorum. Tarafıma kesilen tüm hesap işletim ücretlerini geri iade edilmesini istiyorum aksi takdirde tüketici hakem heyetine gideceğimi belirtirim. Buraya da umarım destan gibi gereksiz ve yasa maddesine dayanmayan yazınızı yazmazsınız.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  16:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi