İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Ömer K. |

Hesabımdan 26.06.2015 tarihinde hesap işletim ücreti olarak 53 TL kesildi. 24.07.2015 tarihinde Yozgat şubesine gidip hesabın kapatılmasını ve bilgilerimin Yozgat şubesine aktarılması için dilekçe verdim. Orada çalışan personel iki adet otomatik ödeme talimatı verdiğimde kesilen tutarın iadesi yapılacağını bana bildirmiş ve aynı tarihte iki adet otomatik ödeme talimatı verdim. Ancak bugüne geldiğimizde Akşehir hesabı gözden kaçtığı için kapatılmamış ve iade şubenin kârı söz konusu olduğu için iade yapılmamış.

Bu bilgiyi İş Bankası çalışanı aktarıyor. Dilekçem sizde var sizin hatanızı neden ben çekeyim? Tutarın iadesini istiyorum. Tüketici haklarına başvuracağım ve hesaplarımı kapattıracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  02 Aralık
  12:47

  Ben 26.07.2015 tarihinde hesabımin kapatılmasına dair dilekçe verdim. Hesabım kapatılmadı ve dilekçe verdiğim tarihten sonra ki tarihlerde hesabımdan kesilen hesap İşletim ücretlerinin iadesini istiyorum. Hesabı kapatmadiginiz için sorumlu bankadir

 • 27 Kasım
  14:50

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi