Ayse E. Teşekkür Mesajı

Msjima kisa zamanda gerekli ilgiyi gosterdiginiz icin tsk ederim. Is Bankasi guven tazeledi.

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Ayse E. |

İş Bankası maaş müşterisiyim. Yine İş Bankası şubesinde eski yıllardan yatırım hesabım var. Oraya 250 TL yatırdım. Anında 2012 2013 hesap işletim ücreti kesilmiş. Kalan miktar 105 TL. Üç kuruş birikim yapayım derken elimdekinden oldum. Paramın iadesini istediğimde siz başka şubemizden maaş alıyorsunuz dendi. Banka aynı banka. Kaldı ki hesap işletim ücreti birçok bankada kalkmışken İş Bankası ayıp etti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayse E.
  07 Ağustos
  00:00

  Msjima kisa zamanda gerekli ilgiyi gosterdiginiz icin tsk ederim. Is Bankasi guven tazeledi.

 • 06 Ağustos
  17:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi