İş Bankası Hesap İşletim Ücreti İade Talebi!

Aslıhan Ç. |

Türkiye İş Bankası'nın kullanmış olduğum bankamatik kartımdan haberim olmadan 54 TL'lik hesap işletim ücreti kesilmiştir. Yıllardır bankanızın hem kredi kartını hem de bankamatik kartını kullanmaktayım. Ama bu kesim ücretlerinden bıktım artık. Kesilen ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde bankanıza ait tüm kartlarımı kapattıracağım. Bilginize...

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  16:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi