İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Almaya Başladı!

Buğra B. |

4 yıldır Ankara Eryaman 3 etap sitesinde oturuyorum. Site sakinleri yakıt paralarını rahatlıkla ödesin diye bir bankayla anlaşıldı. İş bankası hesap ücreti almayacağını bildirdiği için yönetim olarak onları tercih ettik. Ancak banka çok zor duruma düştü paraya ihtiyacı olduğu için bir anda tüm üyelerden 40-50 tl hesap işletim ücreti almaya başladı bu nasıl hizmet ? Bu nasıl bankacılık? İş bankasının aldığı bu tutarı iade etmesini istiyorum şimdiden maximum kartımı da iptal ettirdim olmazsa hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buğra B.
  27 Ağustos
  15:00

  bankayla ılısıgımı sonlandırdım

 • 18 Mayıs
  11:39

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi