02 Eylül 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

İş Bankası'nda aktif olmayan hesabımı aktif hale getirdim. Eşime kızıma da hesap açarak tüm bankacılık işlerimi İş Bankası üzerinden yapmak istemiştim. 23 gün olmuştu ve 3 kez birer gün arayla toplam 131 TL paramı kestiler.

Müşteri temsilcisini aradığımda geriye dönük hesap işletim ücreti olduğunu söyledi. Bende hemen hesaplarımızı tekrar pasif yaparak kurtulmaya çalıştık. Atatürk'ün bankası da bunu yaparsa kime güveneceğiz ki?

Tc 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön