31 Aralık 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ben öğrenciyim ve İş Bankası hesap kartımı Eylül/2012 ayında üniversiteye başlarken çıkardım.Kartım öğrenci kartı ve çıkarırken herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayacağını söylediler.
Fakat şifremi unuttuğum için giremediğim internet bankacılığına 14/01/2013 tarihinde şifremi sıfırlayıp girdiğimde 26/12/2012 de kesilmiş olan 47 liralık dönem hesap işletim ücreti gördüm. Banka kartımdan kesilen ücretin iadesini talep ediyorum, aksi halde hesabımı kapatacağım.

Cemal 71 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön