İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Mustafa Ç. |

İş Bankası, öğrenci olduğuma ve şubeye ibraz etmeme rağmen hiç sormadan hesabımdaki bütün parayı hesap işletim ücreti olarak kesti. Daha önce de öğrenci olmama rağmen 18 yaşımı geçtiğim için yine kesinti yapmışlardı. Müşteri temsilcisini aradığımda ise öğrenci olarak gözükmediğimi, tekrar şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Bir işi yapacaksanız da doğru düzgün yapın be kardeşim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  17:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi