29 Aralık 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Ücretin kesilmemesi için 2 otomatik ödeme talimatı bulunması şartınız var. Hesabıma bakıyorum 3 adet talimatım var (avea, TurkNet, Türk Telekom). Peki benden neden 2 dönemdir toplam 110 TL hesap işletim ücreti kesiliyor diye müşteri hizmetlerini arıyorum; bizde talimat görünmüyor talimatı bankadan değil kurum üzerinden vermişsiniz bizim yapacağımız bir şey yok cevabını alıyorum. Sizde ne göründüğü beni ilgilendirmiyor, benim hesabımdan düzenli olarak 3 adet fatura otomatik olarak ödeniyor. Hesabımı inceleyin. Ben her seferinde hesabımda kesinti olduğunu gördükten sonra müşteri hizmetlerini arayıp 15 dk bekletilip bizim yapacağımız bir şey yok cevabını almak zorunda değilim. Lütfen paramı iade edin.

Cihan 129 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 30 Aralık 2015

    İş bankasından mail olarak cevap geldi. Hala daha bir otomatik ödemem olduğunu iddia ediyorlar. Tekrar söylüyorum 3 adet otomatik ödemem var. Maximum kartımda aylık ortalama 9 bin liralık alışverişim var. İş bankasından daha önce defalarca kredi kullandım şu an ödemekte olduğum kredim de mevcut. İnternet bankacılığı da kullanmaktayım. Tüm bunlara rağmen tarafıma büyük haksızlık yapılarak iki dönem boyunca hesap işletim ücreti yansıtılmıştır. Zamanımı buna harcayamam ama bu haksızlığı kabul de edemem. Bu saatten sonra İş Bankası benim için bitmiştir. İlk fırsatta İş Bankası ile olan bütün ilişkilerimi sonlandıracağım. Şikayet Var yöneticileri artık şikayetimi yayına alırlarsa memnun olacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi29 Aralık 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön