İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

İsmayil Ö. |

2014 yılında İş Bankası maaş müşterisi olduğumdan hesap açıldı daha sonra firmadan ayrılınca hesabı kullanmaya devam ettim bana temmuz ayında 58 liralık hesap işletim ücreti keseceklerini yazmışlar. Bende bunun üzerine otomatik ödeme vermek istedim. Çalıştığım tek banka hesabı İş Bank 5-6 adet fatura internet üzerinden otomatik ödeme talimatı verdim sırf çalışıyoruz kesmesinler diye bunu mail ile ilettim. Dün hesabımda otomatik ödeme yapılınca bir faturama arkasından hesabımdan işletim ücretinin kesildiğini gördüm. Lütfen bakın biz sizin isteklerinizi yerinize getiriyoruz otomatik ödeme veriyoruz sizde bunu bu şekilde yapmayın hesabımı kapatıp başka bankayla çalıştırmak için uğraşmayın.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmayil Ö.
  30 Eylül
  11:48

  Müşteri hizmetleri şubemi arayıp oradan yardımcı olabileceklerini söyledi dün itibariyle aradım faks yoluyla bilgilerimi ilettim hesap işletim ücretini 6 adet otomatik ödeme neticesinde hemen iade ettiler.

 • İsmayil Ö.
  22 Eylül
  18:48

  Görüşme neticesinde ücreti alacaklarını belirtiyorlar. Tüketici mahkemesine gidip boşuna uğraştırmayın işte ödeyin sizde bende uğraşmayayım.

 • 19 Eylül
  12:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi