İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Bediha K. |

272655*** müşteri numaralı İş Bankası müşterisiyim. Hesabımdan 100 TL işletim ücreti kesildi. 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun 6. maddesi gereğince, söz konusu kesintiye yer olmadığı belirtilmiştir. Bu nedenle tarafımdan itirazı yapılmış olan##hesap işletim ücreti adı altında alınan bedelin hesabıma iadesini istiyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım ve yatırımımı çekeceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bediha K.
  27 Şubat
  23:23

  İş bankası kaç gündür dönüş yapmadı aksi halde yasal yollara başvuracağım en kısa zamanda

 • 23 Şubat
  10:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi