06 Şubat 2015

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

İş Bankası maaş kartı olarak kullandığım hesabımdan maaşımı çekmek için bugün ATM'ye gittiğimde hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Bu şekilde beni ve diğer müşterilerin mağdur bırakıldığını düşünüyorum.

Hesap işletim ücretinin hesabıma tekrar yatırılmasını ve kartımın maaş hesabı olarak değiştirilmesini bekliyorum. Banka müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştığımda ise hat kesildi. Bu şikayetimden sonra İş Bankası tarafından bana ulaşılmasını bekliyorum. Aksi takdirde bir daha İş Bankasını kullanmayacağımı belirtmek isterim.

Orhan 408 Okunma

Cevaplar

  • Orhan06 Şubat 2015

    Bana dönüş yapan herhangi bir müşteri temsilcisi olmadı hala dönüş bekliyorum ve sorunum çözülmedi henüz.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön