İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Zahit M. |

21*****36 no'lu vadesiz tl hesabıma geçtiğimiz haziran ayında -uzun bir aradan sonra- küçük bir miktar para yatırdım fakat ertesi sabah hesabıma baktığımda yaklaşık 50,00 tl eksildiğini gördüm. Hesap özetine baktığımda açıklama da 2013/2 hesap işletim ücreti yazıyordu ama ben bu hesabı uzun zamandır kullanmıyordum. Bankayla iletişime girdim ve bana fiyat ve oranlardan bahsettiler. Çeşitli tüketici mahkemelerinin ve yargıtay kararlarının dikkate alınmasını istiyorum. Kesilen bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  09:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi