İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Burcu S. |

Bugüne kadar hesabımdan kesilen hesap işletim ücretlerimin şahsıma iadesini istiyorum. Daha önce sizi ikaz etmiştim aynı şekilde hesaplardan para kesmeye devam ediyorsunuz. Hesabımdan bir daha hesap işletim ücreti kesildiği takdirde en kısa zamanda İş Bankası hesabımı iptal etmeyi düşünüyorum. Derhal gereğinin yapılmasını ve bu durumun tekrarlanmamasını istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  11:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi