İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Eda T. |

Hesabımdan 45 tl hesap işletim ücreti kesildi kesinti yapılan tarihte 1 sene boyunca otomatik ödeme talimatım da vardı. Bu hesaptan o kesinti yapıldığı için otomatik ödemem de gerçekleştirilemedi ve mağdur oldum. Bu ücret kesintisinin hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda T.
  16 Temmuz
  13:15

  Sürekli irtibata gecilecektir diyorsunuz ama ne arayan var ne soran bu şekilde musteri gecistirmeye calismaniz cok yanlış.

 • 16 Temmuz
  12:18

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi