İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Murat Ö. |

İş Bankası bankamatik kartına hesap işletim ücreti kesmeleri kartımı kapatmak istiyorum. İade edin ve hesabımı kapatın paramı geri istiyorum. Hem sizin bankanızı kullanalım hemde kullandık diye para kesin verin para sizinle çalışmayacağım yeter artık.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  15 Temmuz
  17:13

  kartıma ait şimdiya kadar bütün kart aidatlarımın iadesini istiyorum sadece bu seneki degil daha önceki kesmiş olduğunuz kart aidatlarıda tarafıma iade istiyorum

 • Murat Ö.
  01 Temmuz
  12:55

  kesinlikle bu işlem çözülmediği taktirde bankadaki bütün hesapları kapatıyorum

 • 27 Haziran
  16:49

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi