İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Doruk Y. |

Yıllardır kullandığım, kasko, kişisel sağlık sigortası, kredi kartı, maaş hesabı gibi işlemde hep tercih ettiğim Türkiye İş Bankası'ından tüm hesaplarımı kapatıp, kredi kartlarımı iptal ettireceğim. Sebebiyse Hesap İşletim Masrafı adı altında alınan ücret, uzun zamandır hesabımda para yoktu bir arkadaşım borcunu yatırdı bana bankamatiğe gittim baktım para yok.

Zamanında öğrenci kartı ve hesabı diye vergi, masraf vs alınmayacağını söyleyen banka direkt kesmiş parayı, hele yıllardır kaç para gidiyordu acaba? Neyse şikayetimi yazılı olarak kibarca reddettiler. Bende TBB ve Hakem Heyetlerini araştırmaktayım bu arada asla bir daha bu bankayı kullanmamaya özen göstereceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doruk Y.
  28 Eylül
  00:49

  Bana geçmiş şikayetim üzerine dönüş yapmıştınız şuan bu konu hakkında yeni bir geri dönüş yapmadınız,otomatik cevaplar vermeyin lütfen

 • 27 Eylül
  16:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi