05 Şubat 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Adana Gazipaşa (6014 02****) şubesinde bulunan vadesiz hesabımdan bugün itibari ile 50 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Bu kesintiden sonra hesap dökümlerimi incelediğimde hesap açılış tarihi 22/08/2005'den bu yana hesabıma birçok kez para girişi çıkışı olmasına rağmen bugüne kadar hiçbir şekilde hesap işletim ücreti kesintisi olmamıştır.

İş Bankası'da artık bu numaralara başladıysa, benim için diğer komisyoncu bankalardan farkı kalmamıştır. Amacınız nedir bankada paramızı tutmayalım mı? Paramızı cebimizde mi taşıyalım? Hiçbir işlem yapmıyorsak neden hesabımızı aktif tutuyorsunuz iptal edin vb soruları tarafınıza sormaktayım. Bu kesintinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Melih 70 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön