İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alınması!

Ahmet Ö. |

2015 yılına ait hesap işletim ücreti iki kere kesilmiş. Hesaplarımı kontrol ederken farkına vardım. Müşteri temsilcisini arayıp iadesi talep ettim onlarda bunun internet sayfasından bize ulaşın kısmından bildirmemi söyledi Fakat internet sitesinden "bize ulaşın" kısmına talebimi oluşturmam istendi fakat sistem çalışmıyor! Vadesiz hesabımda üstelik otomatik ödeme talimatı mevcut. Haksız yere paramı aldılar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  09:54

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi