İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alınıyor!

Mustafa Serhat D. |

Yıllardır İş Bankası kredi kartı, banka kartı, vadesiz € ve $ hesabı kullanmaktayım. Çeşitli hesaplara bağlı otomatik ödeme talimatlarımda bulunuyor. Haziran ayında (23/06/14), kullanmakta olduğum İş Bankası vadesiz dolar hesabımdan sessiz sedasız -11.43$ ve -0.57$ hesap işletim ücreti kesilmiş bulunmaktadır.

Telefon bankacılığı ile bu durumu bildirdiğimde hiç bir şekilde yardımcı olunmadı ve şubeye gitmem söylendi.

Tarafımdan kesilen hesap işletim ücretinin en kısa süre içerisinde iade edilmesini talep ediyor, iade gerçekleşmediği taktirde tüm yasal haklarımı 12$ için bile olsa arayacağımı, İş Bankası ile tüm ilişkimi keseceğimi ve bütün paramı bankadan çekeceğimi ilgililere iletiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  10:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi