27 Ocak 2016

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alındı...

Türkiye İş Bankası'nda kullandığım vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir, bankanızın yaklaşık 10 yıllık müşterisiyim 2015 yılı hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum. İade edilmemesi halinde bankanızla tüm ilişiğimi keseceğim.

Remzi 154 Okunma

Cevaplar

  • Remzi27 Ocak 2016

    Geri dönüşünüz olumsuz bir şekilde oldu yarın işbankasındaki vadeli vadesiz tüm hesaplarımı ayrıca kredi kartımı iptal edeceğim etrafımda kimin varsa iptal ettireceğim hesap işletim ücretini birkaç gün önce başka bir banka iade etti inisiyatif kullanabiliyorsunuz isterseniz.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön