İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Alındı...

Remzi Ö. |

Türkiye İş Bankası'nda kullandığım vadesiz hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmiştir, bankanızın yaklaşık 10 yıllık müşterisiyim 2015 yılı hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum. İade edilmemesi halinde bankanızla tüm ilişiğimi keseceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Remzi Ö.
  27 Ocak
  17:36

  Geri dönüşünüz olumsuz bir şekilde oldu yarın işbankasındaki vadeli vadesiz tüm hesaplarımı ayrıca kredi kartımı iptal edeceğim etrafımda kimin varsa iptal ettireceğim hesap işletim ücretini birkaç gün önce başka bir banka iade etti inisiyatif kullanabiliyorsunuz isterseniz.

 • 27 Ocak
  16:47

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi