İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Sabri Y. |

Türkiye İş Bankası Kastamonu ili Taşköprü şubesi 52**21 hesap numaralı müşterisiyim. Vadesiz mevduat hesabımdan haber verilmeden yıllardır hesap işletim ücreti adı altında banka hesabımdaki paraya el koymuştur. Çoğu kez mağdur oldum şimdi Yargıtay karasuya ve tüketici mahkemeleri kararları ile haksız kazanç olup, bu işlem adı altında tarafımdan tahsil edilen geriye dönük 10 yıllık hesap iletim ücretleri adı altında benden alınan paraların yasal faizi ile tarafıma iadesini talep ediyorum .

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  16:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi