İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Seda T. |

5 yıldır İş Bankasını kullanmaktayım. Banka hesap kartı olarak babamın hesap kartını kullanıyorum ve dönem içi hareketlere baktığımda senelerdir benden yıllık 60 lira kesildiğini gördüm. Son kesilme tek seferde yapıldığı için bunu farkettim ve babamla konuştuğumda haberi yoktu.

Hiçbir şekilde hak etmedikleri bu parayı tarafıma iade istiyorum. İş Bankasını aradığımda nedense bu konuda sadece babamla görüşeceklerini söylediler. Hesap ile ilgili bir işletim talep edecekleri hizmetleri olmadığı halde kaldı ki yıllık 60 lira nasıl bir işletim ücreti olabilir. Bu konuda tarafıma geri dönüş istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda T.
  04 Ocak
  14:08

  firma tarafından tarafıma geri dönüş hiç bir şekilde yapılmamıştır.Buraya sadece görüşeceklerini yazmaları yerine yaptıkları mağduriyeti gidermelerini bekliyorum.

 • 03 Ocak
  11:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi