İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Meral Melek Y. |

26. 03. 013 tarihinde iş bankasındaki hs kiramı ödemek için 500 TL abim tarafından para yatırıldı daha ben sabah kiramı göndermek için hs girdiğimde 1. dönem ve 2. dönem hs. işlem ücreti olarak 100 tl aldıklarından kiramı ödeyemedim.

Bankaya itiraz ettiğimde şb. müdür olamadığı, müşteri temsilcisine şikayetimi bildirdiğimde 2 adet otomatik ödeme talimatı vermediğimde hs. ücreti alındığını söyledi, matbu bir form gönderilip itirazım reddedildi.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  14:40

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi