14 Eylül 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

112**76 nolu İş Bankası hesabımdan alınan 100 TL tutarlı hesap işletim ücreti kesintisi haksız kazançtır. Cumhuriyetin Bankasına olan güvenim kalmamıştır. Haksız kazanç sağladığınız hesap işletim ücretine itiraz ediyorum.

Hesabımdan kesilen 100 TL hesap işletim ücretinin hesabıma mahsubunu talep ediyor, aksi takdirde bankanızda bulunan tüm yatırımlarımı çekip, hukuki yollara başvuracağımı bildiririm. Tüm yatırımlarımı hesap işletim ücreti almayan bir bankaya yatıracağım.

Senem 34 Okunma

Cevaplar

  • Senem 19 Eylül 2013

    Banka tüm müşterilerinin sırtından para kazanmasını ve edebiyat yapmasını çok iyi biliyor. Türkiye Cumhuriyeti bankası demek haksız yollarla bunca yıl yol almış ve bugün Cem Yılmazlarla banka reklamları yapıyor. Kimin parasını, kimin sırtından kazandığı haksız paralar ile yapıyor acaba... Hesap hizmet ücretimi ödemiyor... saçma sapan anlamsız edebiyat yapıyor.... bu konunun takipçisi olacağım, elimden gelen tüm karalama sürecini yürüteceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön