İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Adem C. |

İş Bankası 2106*** müşteri numaralı kullanıcısıyım. Aralık ayı hesap özetinde gördüğüm otomatik olarak çekilen hesap işletim ücreti adı altında 50 TL ücreti tarafıma iadesini istiyorum. Kart aldığımda özellikle belirtilen kesinlikle hesap iletim ücreti alınmayacağı konusundaki sözün yerine getirilmemesi söz konusudur. Aksi takdirde İş Bankası ile olan bütün ilişkimi kesip kartlarımı da kapattıracağım ve hukuki işlem sürecini hakemler heyetine ileterek başlatacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem C.
  25 Ocak
  13:12

  Bana hiçbir şekilde dönüş yapıldı şikayetimi yeniliyorum 3.de afetmem işlemleri başlatırım lütfen ilgilenin bu kunuyla

 • 29 Aralık
  13:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi