İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Narin Y. |

Kardeşim adına İş Bankası'nda açtırdığımız burs hesabından iki defa 50 TL toplamda 100 TL para aldılar. İlk kestiklerinde öğrenci belgesi ile bankaya gidip parayı tarafımıza vereceklerini söylemiş olup bunları yaptığımız halde parayı vermeyip bağlı bulunduğumuz kaymakamlığın tüketici hakem heyetine gönderdiler. Hala parayı alamayıp sonuç beklerken ikinci kez mağdur edildik. Ben hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanmakla yetinmeyip çevremde bulunan tüm memur arkadaşlarımı bankanız konusunda bilgilendiriyorum. Bankanızın vizyonu gereğince buna kayıtsız kalmayıp mağduriyetimizin telafisinin yapılacağını umuyorum..

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Aralık
  11:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi