İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Seda K. |

1 yıla yakın süredir İş Bankası maximiles kredi kartı kullanıcısıyım. İş bankası tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapmadan hesabımdan hesap işletim ücreti kesti. 23.12.2014 tarihinde İş Bankası çetin emeç şubesine faks çektim ve halen banka yetkilileri durumla ilgili geri dönüş sağlamadılar. Söylenildiği gibi özel bankalarla bir kere daha çalışılamayacağını anladım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  16:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

  .