25 Haziran 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı.

İş Bankası'nın herhangi bir işletim uygulamadığı vadesiz hesabımdan belli aylık aralıklarla çekmiş olduğu tüm miktarı geri yatırmasını acilen yatırmasını istiyorum. Otomatik ödeme talimatı da vermiyorum. Aldığımız maaş zaten kaç kuruş ayıptır. Kaldı ki bu konuyla ilgili gereken yapılmazsa tüm yollara başvuracağım. Çalıştığım kurum ile de görüşerek maaşımın farklı hesaba aktarılmasını da sağlayacağım.

Özge 216 Okunma

Cevaplar

  • Özge28 Haziran 2014

    Cozum icin aşağıda gormus oldugunuz mesaji yayinlamak dışında bir girişimleri olmadı ki neyi degerlendireyim?!

  • Özge27 Haziran 2014

    Musteri merkezinize daha onceki tutar kesiminde basvurdum. Odeme talimati verin yaniti disinda bi cozum sunulmadi.Geri iade istenmis olan tek cozumdur. Gerçekten çözüm odakliysaniz bunu gerceklestirmenizi istiyorum. Musteri memnuniyetini onemsediginizi ben dahil yakin cevrem düşünmüyor. Haksiz miyiz?

  • İş Bankası Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön