28 Mart 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı.

İş Bankası hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında, para kesme işlemi gerçekleştirmiş. Konu hakkında bir çok kez mail yazdım ve istek öneri şikayette bulundum. Bunun sonucunda kanun hükmündeki tüketici haklarına ilişkin yazıları sözleşmelerin bir yerlerine eklemeyle, haklı durumu sürdürmenizi kabul edemiyorum.

Bir banka hesap işletim ücreti alarak ancak kendisini halka küçük düşürmektedir. Bununda arkasına hesap açarken aldığınız kağıt parçalarındaki sözleşme metinlerini okutmadan imzalattığınız şekilde soygun yapmanızda pek farklı bir durum değil. En kısa sürede hesabımı kapatıyorum, kestiğiniz son 50 TL umarım sadece bu olur.

Erkan 97 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön