İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Coşkun G. |

2004 yılından itibaren yaklaşık 10 yıllık banka müşterinizim. Kredi çektiğim dönemde kredi ödemem için açılan ve hesap işletim ücreti alınmayan vadesiz hesabımdan 2013 yılında 2 taksitte 100 TL ve 2012 yılında 2 taksitte 92 TL olmak üzere toplamda 192 TL hesap işletim ücreti alınmıştır. Farklı bir bankada maaş hesabım olması ve ücretsiz olarak faydalanabilmeme rağmen uzun süredir çalışmakta olduğum için İş Bankası'nı tercih ediyorum. Ancak bugüne kadar tarafımdan alınan hesap kesim ücretlerinin iade edilmesini ve bundan sonraki süreçte hesap işletim ücreti kesintisi yapılmamasını istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Coşkun G.
  01 Mart
  21:54

  gelen cevabın özü şu: bu bizim yasal hakkımız. Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz...

 • 24 Şubat
  11:35

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi