İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesim Yapılıyor.

Hasan Can G. |

İş Bankası Isparta merkez şubesinden açtırdığım bankamatik kartını kullanıyorum.Hesabı açtırırken kesinti yapılmayacağını söylemişlerdi ve hesabı vadesiz olarak açtıklarını söylemişlerdi.Kaç defa bankayla görüşmeme rağmen halen daha kesinti yapılmakta.Müşteri hizmetlerine zaten ulaşmak 1 saatimi alıyor.Artık bıktım maaş hesabım olmasına rağmen hala hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmakta.Kesinti yapılan ücretin hesabıma iadesini rica ediyorum.Eğer gerçekten müşteri haklarına sahip çıkıyorsanız bunu göz önüne alırsınız.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Can G.
  10 Temmuz
  09:29

  Sadece otomatik mesah atılmıştır.Hiçbir yaptırım ve uygulama olmamıştır.İş bankası hesabımı kapatacağım ve iş yerimdeki arkadaşlarım da aynı şekilde kapatacak.Ve her gördüğüme iş bankasının bu tavrını anlatacağım.

 • Hasan Can G.
  01 Temmuz
  11:25

  Lütfen çözümün ivedilikle halledilmesini rica ediyorum.

 • 01 Temmuz
  11:17

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi