01 Temmuz 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesim Yapılıyor.

İş Bankası Isparta merkez şubesinden açtırdığım bankamatik kartını kullanıyorum.Hesabı açtırırken kesinti yapılmayacağını söylemişlerdi ve hesabı vadesiz olarak açtıklarını söylemişlerdi.Kaç defa bankayla görüşmeme rağmen halen daha kesinti yapılmakta.Müşteri hizmetlerine zaten ulaşmak 1 saatimi alıyor.Artık bıktım maaş hesabım olmasına rağmen hala hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmakta.Kesinti yapılan ücretin hesabıma iadesini rica ediyorum.Eğer gerçekten müşteri haklarına sahip çıkıyorsanız bunu göz önüne alırsınız.

Hasan 192 Okunma

Cevaplar

  • Hasan10 Temmuz 2014

    Sadece otomatik mesah atılmıştır.Hiçbir yaptırım ve uygulama olmamıştır.İş bankası hesabımı kapatacağım ve iş yerimdeki arkadaşlarım da aynı şekilde kapatacak.Ve her gördüğüme iş bankasının bu tavrını anlatacağım.

  • Hasan01 Temmuz 2014

    Lütfen çözümün ivedilikle halledilmesini rica ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön