23 Ağustos 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Türkiye İş Bankası'na ait bankamatik kartımı alalı 2 ay oldu ve 2 ay olmasına rağmen yıllık hesap işletim ücreti adında 50 TL'lik rakamı, bilgim dışında hesabımdan çekmişler ve geri ödeme yapılmıyor.

İşin tuhaf tarafı o tarihlerde hesabında para olmayanlar kurtuluyor.

Müslüm 56 Okunma

Cevaplar

  • Müslüm 23 Ağustos 2013

    Mailinizde: "Vadesiz mevduat hesaplarının kullanımına ilişkin tahsil edildiğini özellikle belirtmek isteriz." şeklinde belirtimişsiniz. Ben daha 2 aylık müşterinizim ve maaşım şirket tarafından bu hesaba aktarılıyor. Yıllık kesinti neyin nesi, hesap 2 aylık. Kartın iptali için başvuru yapacağım zaten bu nedir böyle.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön