İş Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Arif Ç. |

5892**** nolu kart hesabımdan burs hesabım devamı olan liseyi bitirmemle birlikte ilk 6 aylık süreçte 42 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir. Şu günlerde en önemli şeyin güven olduğunu düşünürsek aynı zamanda aktif üniversite yaşamına geçip devam etmemle, şu ülkede zorla geçinen öğrenciye bir darbeyi de devletin bankasının vurması bizi üzmüştür. Umarım yetkililerle kısa sürede olumlu cevap verir ve çok uğraşmadan sarsılan güvenlerini geri kazanırlar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Temmuz
  15:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi